Zacisze   |   Usługi ogrodnicze Home   |   E-mail
O nas Usługi Realizacje In english Praca u nas KontaktW naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące usługi:

 • Projektowanie Ogrodów
 • Zakładanie Ogrodów
 • Trawniki
 • Systemy automatycznego nawadniania
 • Utrzymanie i pielęgnacja zieleni
 • Oczka wodne, kaskady, strumyki
 • Tereny sportowe i place zabaw
 • Sprzątanie powierzchni biurowych • PROJEKTOWANIE OGRODÓW

  Nasi architekci potrafią przelać na projekty najskrytsze marzenia naszych Klientów. Stworzą ogród w którym będziesz się czuł jak byś zawsze był na wakacjach. Współpracujemy również z biurami architektury krajobrazu.

  ZAKŁADANIE OGRODÓW

  Wykonujemy ogrody z projektów własnych i powierzonych. Zakres naszych prac obejmuje wszystkie etapy wykonania ogrodu od nawiezienia odpowiedniego podłoża poprzez nasadzenie starannie dobranego materiału roślinnego, wykonanie trawników jak również systemów automatycznego nawadniania i wykonania elementów małej architektury ogrodowej (ogrodzenia, ścieżki, altany, pergole, oczka wodne, kaskady, strumyki). W powierzonym nam ogrodzie jesteśmy wstanie zrobić wszystko.

  TRAWNIKI

  Wykonujemy trawniki z siewu jak i z rolki. Zajmujemy się kompleksową pielęgnacja trawnika: kosimy, nawozimy, regenerujemy zniszczone trawniki, wykonujemy aeracje i wertykulacje. To jest to co NAPRAWDE lubimy robić i wiemy o WSZYTSKIM co w trawie piszczy. Potrafimy nawet przekonać Twojego ulubionego Kreta aby się wyprowadził.

  SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

  Nigdy więcej węży w Twoim ogrodzie!

  Projektujemy i instalujemy systemy nawadniające. Nawodnienia przez nas wykonywane oparte są na podzespołach firmy "TORO" - niekwestionowanego lidera na rynku. Twój ogród podlewa się sam a Ty masz więcej czasu by w nim odpoczywać.

  Zajmujemy się również serwisem, naprawą oraz bieżąca konserwacją istniejących już systemów nawadniających. Jeśli Twój ogród często zamienia się w teren bagienny i jest w nim za dużo wody możemy wykonać dla Ciebie odwodnienie i drenaż.

  UTRZYMANIE I PIELĘGNACJA ZIELENI

  Jeżeli nie masz czasu a chcesz aby Twój ogród zawsze pięknie wyglądał, nasi ogrodnicy zajmą się nim. Oferujemy stałą pielęgnację Twojego ogrodu, jak również sezonowe prace ogrodowe ( wiosenne porządki, cięcie żywopłotów, koszenie trawników, przygotowanie roślin w Twoim ogrodzie do spoczynku zimowego).

  OCZKA WODNE KASKADY STRUMYKI

  Żaden prawdziwy ogród nie może istnieć bez wody. Woda w Ogrodzie przynosi ukojenie dla oczu i ma łagodzący wpływ na nasza codzienność. W niektórych kulturach jest ona symbolem szeroko rozumianego bogactwa materialnego i nie tylko. Woda to symbol życia radości, dzięki naszym oczkom wodnym , kaskadom i strumykom Twój ogród zyska magiczną moc.

  TERENY SPORTOWE I PLACE ZABAW

  Wykonujemy boiska sportowe o nawierzchni sztucznej i naturalnej. Przygotowujemy tereny pod pola golfowe. Stworzone przez nas i nie tylko, tereny sportowe i pola golfowe, obejmujemy całoroczną pielęgnacją serwisem oraz usługami powykonawczymi.

  Montujemy place zabaw Polskich i zagranicznych renomowanych firm, spełniające najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa. Nasze place zabaw mogą być dostosowane do odpowiednich grup wiekowych zapewniając tym samym odpowiedni rozwój psychomotoryczny bawiących się dzieci.

  SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH

  Sprzątamy i utrzymujemy czystość w pomieszczeniach biurowych, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu jak i środków czystości które dbają o nasze środowisko. Zapraszamy do naszej zakładki VIT - NET


  zapraszamy na stronę www.vit-net.eu lub prosimy kliknąć w czarownicę.


  © 10 Minut Marketing - Tworzenie stron Zacisze.eu, e-mail: sekretariat@zacisze.eu, tel. 0 502 52 80 40.