Zacisze   |   Usługi ogrodnicze Home   |   E-mail
O nas Usługi Realizacje In english Praca u nas Kontakt

W chwili obecnej poszukujemy kompetentnych osób na następujące stanowiska:

  • Asystent Ogrodnika

  • Pracownik Fizyczny Ogrody

  • Ogrodnicy

  • Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość awansu
  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • Wymagania:

  • doświadczenie (pasja) w ogrodnictwie
  • wiedza merytoryczna mile widziana
  • obsługa maszyn:

  •      - kosiarki
         - glebogryzarki
         - wykaszarki
         - traktora ogrodniczego
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • nie pijący
  • kultura osobista
  • solidność i punktualność
  • prawo jazdy mile widziane

  • Obowiązki:

  • praca w ogrodach prywatnych oraz miejskich
  • nasadzenia roślin
  • wykonywanie ogrodów wedle projektów
  • obsługa maszyn

  • CV bez listu motywacyjnego prosimy kierować na adres praca@zacisze.eu z podaniem nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    © 10 Minut Marketing - Tworzenie stron Zacisze.eu, e-mail: sekretariat@zacisze.eu, tel. 0 502 52 80 40.